susane_logo

Prenájom svadobnej sály a full service svadobné služby

Facebook
Instagram
  •  Svadby Susane   •  Je kúzelná svadba bez stresu len mýtus?
Je-kuzelna-svadba-bez-stresu-len-mytus

Je kúzelná svadba bez stresu len mýtus?

Na svadbe by ste nemali pobehovať tu a tam a dbať na to, aby všetko fungovalo presne ako hodinky – je to čas, ktorý si máte práve vy naplno užiť a ničím si nezaťažovať hlavu. Svadba je kúzelná chvíľa, no predchádza jej mnoho stresu. Ten si však nepridávajte. Sme tu na to, aby sme vás ho zbavili. Svadobná agentúra Susane má dostatok skúseností na to, aby vás zbavila zbytočných starostí a aby ste prežili svadobné chvíle plné radosti.

Vy snívate, my plníme…

Svadobná agentúra Susane je tu pre to, aby všetko, čo vás pri organizácii svadby trápi, prebrala na seba. Svadby pripravujeme už niekoľko rokov a poskytujeme všetky služby, ktoré zabezpečia dokonalú prípravu a hladký priebeh svadby.

Svadobná sála v Bardejove

Starosti o svadobné priestory nechajte na nás. Svadobná agentúra Susane má svadobnú sálu v Bardejove. Svadobná výzdoba je pre nás samozrejmosťou. Či už prídete s vlastnou predstavou alebo si necháte od nás poradiť, postaráme sa, aby ste dostali to, čo budete chcieť.

Fotograf a kameraman sú osoby, ktoré pri organizácii svadby netreba podceniť. Poznáme tých najlepších ľudí, ktorí vašej svadbe dodajú umelecký vizuál a všetky krásne, neopakovateľné svadobné momenty starostlivo zachytia a zvečnia.

Svadobné menu i výzdoba samozrejmosťou

Svadobná agentúra Susane sleduje najnovšie svadobné “vychytávky” a najmodernejšie trendy, skrátka kráča s dobou. Preto vám vieme poradiť, čo sa bude najlepšie vynímať ako dekorácia vo svadobnej sále, aké kvetiny zvoliť alebo po akej farbe obrusov siahnuť. Svadobné trendy sa posúvajú vpred veľmi rýchlo, no my nestagnujeme a kráčame spolu s nimi.

S našimi službami sa môžete tešiť nielen na kvalitnú a jedinečnú dekoráciu, ale aj na nezameniteľné zážitky, ktoré prináša svadobné menu. Rovnako ako sledujeme čo je “IN” v oblasti zdobenia svadobnej sály, tak si všímame aj to, čo sa na svadobných tanieroch vyníma najviac. Dostanete od nás tipy na chutné a kvalitné jedlá a ak to necháte na nás, výsledky našej práce milo prekvapia nielen vás, ale aj všetkých ostatných svadobčanov.

Organizácia svadby je našou parketou

Keď nadíde váš veľký deň je dôležité, aby všetko klapalo ako má a užili si ho v plnej paráde. Zbavte sa otravných myšlienok na to, či všetci hostia vedia, kde majú sedieť. Nestarajte sa o to, či budú mať taniere a poháre stále plné a či to všetko dostanú včas. Svadobná agentúra Susane sa o to všetko postará. Koordinácia svadby je pre našu prácu samozrejmosťou a vďaka nej sa nemusíte ani len na moment zapodievať jej organizáciou.

Svadba je okamih, ktorý sa udeje iba raz za život a noblesa, krása a jedinečnosť, ktorú prináša, by ste si ako mladomanželia mali vychutnať čo najviac. Preto zahoďte starosti spojené s organizáciou za hlavu a my ich zachytíme.