susane_logo

Prenájom svadobnej sály a full service svadobné služby

Facebook
Instagram
  •  Svadby Susane   •  Svetové svadobné trendy v lokálnom šate 2019
terminy-2019-otvorene

Svetové svadobné trendy v lokálnom šate 2019

Nový rok, nové príležitosti, nové svadby. Už čoskoro sa rozbehne nová svadobná sezóna a my v svadobnej agentúre Susane chceme, aby ste ten kúzelný okamih prežili v plnej paráde a s čo najväčšou noblesou. Chcete vedieť čo urobí z obyčajného svadobného dňa deň, ktorý sa všetkým natrvalo uloží do pamäti? Dekorujte podľa najnovších trendov, ktoré Vám prinášame.

Príroda v svadobnej sále s odtieňom „greenery“

Poznáte tento odtieň? Ak nie, je na čase zoznámiť sa s ním a spoznať ako vám môže svadbu spestriť. Hlboký nádych zelenej farby rozprestierajúcej sa po celej svadobnej sále dodá nielen na estetickom zážitku, ale takisto aj osvieži celú miestnosť a všetkých vo vnútri. Naaranžujte zeleňou celú miestnosť, dajte ju všade, kam sa bude dať. Svadobná sála nadobudne nový dych a tóny zelenej všetkých takisto príjemne upokoja. Nech sa pohnete kamkoľvek, pocítite kúsok prírody, čerstvej a žiariacej ako vaše práve uzavreté manželstvo.

Doprajte si pocit pohodlia a domova aj na svadbe

Čo dnes letí a zaručene nesklame je drevo. Čím viac ho vo svadobnej sále bude, tým lepšie. Drevené stoly, stoličky, mená vygravírované na dreve, drevo ako podstavec pod taniere alebo tortu, to všetko podtrhne svadobnú atmosféru. Navyše na hostí bude pôsobiť príjemne domácky a útulne. Využite drevo, ktoré nájdete aj doma. Obyčajné palety sa dajú postaviť k stene a potom už len stačí ovešať ich kvetmi. Pohrajte sa s možnosťami, ktoré Vám ponúka – je ich zaručene veľa.

Kvety, kvety a ešte raz kvety

Kvety sú bežnou súčasťou svadieb a nielen tých, ale takisto aj mnohých iných spoločenských udalostí a osláv. No na svojej váhe nadobúdajú čoraz viac. Dnes už nie je trendová iba bohatá kytica a kde-tu aj kvety na stoloch – dnes sú kvety úplne všade. Zdobia steny, lemujú stoličky, visia zo stropov, ovíjajú sa aj okolo mís na stoloch s jedlom. Môžete ich rozvešať aj okolo fotosteny, čím Vám poslúžia ako perfektná dekorácia na fotkách. Zaplňte nimi celú sálu, od vchodu až po stôl mladomanželov, a svadobná sála zažiari prírodou, sviežosťou a nádherou.

Noblesa odtieňov modrej

Luxus, elegancia, noblesa – to sú vlastnosti, ktoré odtiene modrej dodajú vašej svadbe. Nielenže pozdvihnú vašu svadobnú výzdobu na novú úroveň, ale dajú jej honosný vzhľad, obohatia ju o moderný dizajn. Možností, ktoré sa Vám s ňou naskytujú, je mnoho – dekorujte v týchto farbách stoly a prestrite ich modrými obrusmi, zaobstarajte si modré vreckovky, ba dokonca oblečte družičky do modrej. Najtrendovejším odtieňom je momentálne námornícka modrá, ktorá sa často kombinuje so zlatou alebo ružovou farbou.

Nech sa vaša láska rozletí do sveta ako balóny

Niekto by bol povedal, že balóny sa hodia na detské oslavy alebo na oslavy narodenín, no už dávno tomu tak nie je. S balónmi si spestríte celú svadbu a vyčarujete príjemný úsmev na perách ako sebe samým, tak aj všetkým hosťom. Vy sa z nich budete tešiť ako z krásnej dekorácie, deti sa s nimi môžu celý deň zabávať alebo ich voľne vypúšťať. Či už budú len tak viať vo vetre, povaľovať sa po svadobnej sále alebo prinášať srandu a hry pre tých najmenších, rozhodne potešia každého.

Nesnívajte o dokonalej svadbe, urobte ju dokonalou.